projektowanie i aranżacja wnętrz wrocław,projektowanie gabinetów stomatologicznych wrocław

Architon

Studio Projektowania Wnętrz Architon powstało w 2011 roku. Jego właścicielką jest Joanna Kijewska – absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej. To właśnie jej blisko dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe stanowi fundament naszej firmy.

Projektowanie wnętrz to praca marzeń dla kogoś, kto ma bogatą wyobraźnię i lubi z niej korzystać. I dla kogoś, kto lubi wyzwania. A takim wyzwaniem jest każde zlecenie. Dobry architekt wnętrz ­(we Wrocławiu i w każdym zakątku świata) to bowiem ten, który potrafi połączyć: potrzeby i oczekiwania klienta, obiektywne warunki w postaci istniejącego obiektu, możliwości, która stwarza budżet, i swoją kreatywność w jedno – w projekt piękny i zarazem funkcjonalny.

W studiu Architon wychodzimy z założenia, że nasze doświadczenie i kreatywność mają służyć, a nie dominować. Projektujemy z Tobą i dla Ciebie. Dlatego na początku zadajemy mnóstwo pytań, a potem każdy etap pracy poddajemy Twojej ocenie.

Od lat współpracujemy z producentami mebli, ceramiki i armatury łazienkowej, między innymi firmami: Sitag, Kinnarps,Tubądzin, Paradyż, Porcelanosa, Imola, Atlas Concorde, Kludi, Koło, Roca. Dzięki temu możemy zaoferować swoim klientom atrakcyjne rabaty na zakup ich produktów oraz znajomość najnowszych trendów i rozwiązań.

We Wrocławiu projektowaliśmy i aranżowaliśmy wnętrza dla wielu firm i klientów indywidualnych. Zachęcamy do obejrzenia listy naszych realizacji: biur, przychodni i gabinetów, hoteli i spa oraz domów i mieszkań

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie.

Projektowanie i aranżacja wnętrz – we Wrocławiu na najwyższym poziomie w studiu Architon